• banner1-3
 • banner2-2
 • banner3-1
 • cil?si

  Ne gjithmon? e v? cil?sin? n? vendin e par? dhe n? m?nyr? rigoroze t? mbik?qyr? cil?sin? e produktit t? ?do procesi. ?do produkt jan? inspektuar t? plot?. Produktet tona ...
 • certifikat?

  Fabrika jon? ?sht? rritur n? nj? Premier ISO9001: 2008 dhe BSCI prodhues t? certifikuar t? cil?sis? s? lart?, kosto-efektive produkteve.
 • prodhues

  prodhues i rasteve alumini. Duke p?rfshir? edhe rastet e aluminit mjet, rastet instrument, rastet e kujdesit sh?ndet?sor, rastet arg?tuese dhe k?shtu me radh? ...

Produkte Featured

 • IMGP2449 改 1
 • 會議 室 11

Rreth nesh

Ningbo Xinyue Artist Makineri Prodhimi Company Ltd ?sht? nj? kompani me p?rvoj? me nj? histori gati nj?zet-vje?are. ?sht? e specializuar n? prodhimin e rasteve alumini. Transporti i kompanis? ?sht? shum? i p?rshtatsh?m. Ajo ?sht? e vendosur n? Lubu qytetit, Yuyao, Ningbo, pran? Hangyong autostrad?. Kompania ka kaluar ISO9001: Menaxhimi i sistemit t? cil?sis? certifikimit 2008. Produktet e kompanis? son? kan? kaluar edhe verifikimin e cil?sis? nga bler?sit t? shumta jasht? shtetit. sistemi i p?rsosur dhe rigoroz QC ?sht? zbatuar n? ?do proces nga blerjen e materialeve p?r produktet paketimin e p?rfunduar. menaxhimit shkencor siguron stabilitetin e cil?sis? s? produktit ...

M?so m? shum?

Arritje t? reja

Enquiry TANI
 • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni avionit

WhatsApp Online Chat !
内蒙古福彩快三玩法